Rejestracja: 533 812 355 lub 696 322 422

Borelioza i koinfekcje

Borelioza to wieloukładowa choroba zakaźna. Wywoływana jest przez bakterie należące do krętków. Borrelia dostaje się do organizmu najczęściej w wyniku ukłucia kleszcza. Zakażenie człowieka następuje poprzez ślinę lub wymiociny kleszcza. Borrelia żyje wewnątrzkomórkowo oraz przekracza barierę krew-mózg, co stwarza pewne problemy w czasie leczenia (tylko niektóre antybiotyki penetrują barierę krew-mózg i tylko niektóre działają wewnątrzkomórkowo). W ciągu kilku tygodni po ukłuciu kleszcza, krętki rozprzestrzeniają się za pośrednictwem krwi do odległych miejsc – stawów, serca, układu nerwowego. Nieleczona infekcja może być obecna przez wiele miesięcy lub nawet lat, mimo wytwarzania przeciwciał przeciw borrelii.

W naszym gabinecie możesz wykonać TEST NA OBCIĄŻENIE BORELIOZĄ.

BAKTERIE : BORRELIA, BARTONELLA , ANAPLASMA ,YERSINIA, BRUCELLA, CHLAMYDIA, MYCOPLASMA, EHRLICHIA, RICKETTSIA

WIRUSY odkleszczowe: BUNYA, FLAVI, HERPES

PASOŻYTY: BABESIA

TERAPIA

Terapia na boreliozę przy użyciu aparatu BICOM optima New® to nie tylko wyeliminowanie obciążających nasz organizm bakterii i wirusów, ale także usunięcie toksyn, wspomaganie układu nerwowego, narządów ruchu, stawów, mięśni.

Terapie powinny odbywać się według indywidualnych zaleceń terapeuty. Ilość wizyt zależna jest od stanu pacjenta. Jedna terapia trwa od 30 minut do 1,5 godziny. Ważne jest wypicie wody w ciągu całej doby po terapii oraz nie stosowanie używek.

Rekomendujemy połączenie terapii Biorezonansem Magnetycznym BICOM z terapią Generatorem Plazmowym RPZ-15 w celu osiągnięcia najlepszych efektów i szybkiej poprawy zdrowia. Bardzo dobrze sprawdza się takie połączenie przy likwidacji boreliozy i jej koinfekcji,

W naszym gabinecie spotkaliśmy się z licznymi przypadkami borelii.

W wielu z nich skutecznie udało nam się nie tylko zminimalizować objawy ale i ostatecznie usunąć bakterię. Jeżeli problem borelii dotyczy również Ciebie zadzwoń i umów się na wizytę tel.: 696 322 422 lub 533 812 355

Przewiń do góry